Внимание. Вы не зарегистрированы. Нажмите сюда, чтобы зарегистрироваться...
 
 
Email
Пароль
?
Войти Регистрация
Вы находитесь здесь:   Главная > Буд-Новости
Поиск 

Семінар! ЗМІНИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ БАЗИ У СФЕРАХ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ПРОЕКТУВАННЯ ТА ЕКСПЕРТИЗИ У БУДІВНИЦТВІ.

 
Tweet

Мінрегіон продовжує перегляд кошторисних норм і проводить вдосконалення НБ в будівництві:

I. Внесено зміни до ДБН А.2.2- 3 - 2012 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», і
ДCTУ -Н Б В.1.2- 16 : 2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності ) та категорії складності об'єктів будівництва».

II . Прийнято 6 національних ДСТУ по ресурсних кошторисних нормах, які набудуть чинності з 1 вересня 2014р. і мають обов'язковий характер при визначенні вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок державних коштів (наказ Мінрегіону України від 05.05 . 2014 № 128 ):

В рамках семінару будуть розглянуті актуальні питання щодо ціноутворення і проектування в будівництві згідно з новими ДСТУ, практичні питання визначення класу наслідків та категорії складності об'єктів будівництва з прикладами розрахунків відповідно з новими ДСТУ і змінами до них.

Шановні користувачі бібліотеки Буд-Інфо, запрошуємо Вас взяти участь у практичному семінарі для керівників підприємств будівельної галузі, спеціалістів служби замовника, економістів та інженерів проектного, виробничого і кошторисно-договірного відділів:

ЗМІНИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОЇ БАЗИ У СФЕРАХ ЦІНОУТВОРЕННЯ,
ПРОЕКТУВАННЯ ТА ЕКСПЕРТИЗИ У БУДІВНИЦТВІ.

10 - 11 липня 2014 р.  м. Київ

Для участі потрібно відправити дані: ПІБ учасника, реквізіти організації, на адресу:  отримати рахунок, оплатити участь.

Реєстрація учасників семінару:  067 520-23-28 

Програма семінару

1. Огляд останніх змін нормативно-правової бази у сфері ціноутворення, проектування та експертизи у будівництві. Нові ДСТУ - Ресурсні елементні кошторисні норми на будівельні та ремонтно-будівельні роботи.

2. Національний стандарт ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013 «Правила визначення вартості будівництва» - визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу.

3. Визначення прямих, загальновиробничих і адміністративних витрат та прибутку у вартості будівництва. Визначення вартості експлуатації будівельних машин та механізмів у вартості будівництва. Визначення розміру коштів на титульні тимчасові будівлі та споруди і інші витрати у вартості будівництва. Розроблення ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи.

4. Зміни нормативних документів щодо визначення категорії складності об’єктів будівництва.

5. ДБН А.2.2-3-2012 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та ДCTУ-Н Б В.1.2-16: 2013 «Визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва» - аналіз змін.

6. Визначення класу наслідків та категорії складності об’єкту будівництва, роз’яснення, приклади розрахунків, практичні питання:

6.1 Хто розраховує категорію складності (класу наслідків) об’єкта будівництва?

6.2 Хто перевіряє розрахунок категорії складності (класу наслідків) об’єкта будівництва?

6.3 Відповідальність за правопорушення щодо категорії складності (класу наслідків).

6.4 Необхідність розрахунку категорії складності (класу наслідків) об’єкта будівництва

6.5 Категорія складності об’єкта будівництва (кожного будинку, будівлі, споруди або лінійного об’єкта інженерно−транспортної споруди окремо) або комплексу об’єктів будівництва.

6.6 Категорія складності (класу наслідків) об’єкта реконструкції, технічного переоснащення або нового будівництва.

6.7 Категорія складності об’єкта капітального ремонту або частини існуючого об’єкта без повного призупинення його використання за функціональним призначенням.

6.8 Категорія складності об’єктів поточного ремонту.

6.9 Особливості розрахунок обсягу можливого економічного збитку

6.10 Особливості використання класу наслідків при проектуванні в сейсмічних районах.

6.11 Категорія складності об’єктів будівництва з котельнями потужністю 200 кВт і більше.

7. Об’єкти-аналоги в нових нормативних документах. Використання об’єктів-аналогів при визначенні категорії складності, термінів будівництва, вартості робіт.

8. Новий ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».

9. Порядок розроблення проектної документації на будівництво об’єктів в розрізі дій сертифікованих інженерів-проектувальників. В яких випадках сертифікат не потрібен.

10. Порядок атестації відповідальних виконавців: інженерів-проектувальників, експертів, інженерів з технічного нагляду, кошторисників. Питання ліцензування та атестації у будівництві

11. Експертиза проектів будівництва. Порядок коригування кошторисної частини проектної документації.

12. Відповідальність фізичних та юридичних осіб за правопорушення у сфері містобудівної діяльності.

13. Реалізація останніх змін нормативно-правової бази в кошторисних програмних комплексах. Рекомендації щодо підготовки кошторисної документації до перезатвердження згідно
Листа №12-20/1382/0/6-11.

14. Майстер-класи АС-4, АВК-5.

15. Відповіді на запитання учасників семінару.

організатор  ДП «ФЕСТО»

Семінар проводять: експерти з питань ціноутворення у будівництві, будівельно-технічної експертизи, розробники проектних норм, представники розробників АС-4.

Вартість участі одного слухача становить: 1380,00 грн без ПДВ; 1656,00 грн з ПДВ.

До вартості входить: участь у семінарі, альбом актуальної законодавчої бази, надання консультацій електронною поштою, іменний сертифікат, екскурсія, обіди, кава-паузи.

Місце проведення семінару - м. Київ, вул. Борисоглібська, 11.

Прохання зареєструватися і оплатити участь у семінарі до 03.07.2014. Організатор залишає за собою право за 7 робочих днів перенести заняття на інші дати за умови відсутності достатньої кількості оплачених слухачів.

Для участі потрібно відправити дані: ПІБ учасника, реквізіти організації, на адресу:  отримати рахунок, оплатити участь.

Реєстрація учасників семінару:  067 520-23-28 

 

 

 

 
Tweet
Комментарии:

Пока никто не оставил комментарий.
 

Добавьте свое мнение:

Имя:
Email:
Антиспам: Сколько будет 3 плюс 2?
Коментарий:
(до 500 символов)